By 31. Květen 2016

Nejezdíš =>ZAPLATÍŠ ! ! !            

 

(pár postřehů z pera Vrábčusova)-

Po krátké odmlce jsem se rozhodl opět rozjet svojí rubriku „napiš jak trpíš při závodě a vyhraj „AJFON 10 „………..“

Giro d´Perštejn

Po posledním vynechaném víkendu, menších zdravotních potížích, pracovně našlapaném dvojtýdnu jsem se opět vydal na stezku odvahy vyzkoušet, jak na tom jsem. Od Lesné jsem skoro vůbec nepotrénovat, a navíc se mi začaly hromadit resty, práce. Dokonce i přibyly nějaké další povinnosti, takže bych potřeboval asi středně velký team asistentek J.

Start v podání německý soudruhů se letos nekonal, až jsem byl překvapen jak pohodově se z kraje jelo. Od Kamenné za to bere Márvy a suverénně mi odjíždí,t ak mu ani nehákuju, protože momentálně na to nemám. Po profesionálním občerstvení jako na TDF v podání maséra Šlápy se na chvilku zase chytám a skupině, co mám za sebou, výrazně odjedu a to je tak všechno.Na super asfaltce začínám křečovat , ale naštěstí se jede delší dobu z kopce, tak se zase na chvilku chytnu . Při průjezdu Perštejnem mě povzbudil místní FANS CLUB, tak do toho dávám všechno a v nepředstavitelných křečích  objíždím zbytek závodu . V cílové rovince jsem skoro spadnul, ale 3 flek je pro mě s odstupem času maximum.

 

Březovký „bajk“

Přes týden jsem se nějak moc k tomu tréninku nedokopal. Takže následoval stejný obrázek jako před týdnem.Další komentář není třeba.

vra vrab

 

 

 

 

 

 

 

 

Posted in: Zprávy z teamu

Comments are closed.